• P
  • Samostatná/samostatný účetní

Samostatná/samostatný účetní

Zaměstnavatel: MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetní a daňové problematiky
- znalost práce na PC + výhodou zkušenosti v LOTUS, INFOR
- pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost
Náplň práce:
- samostatné a správné účtování jednotlivých účetních operací a případů
- kontrola, zpracování a evidence účetních dokladů
- fakturace účetní jednotky, jejich zaúčtování a kontrola
- provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
- archivace účetních písemností
Jednosměnný pracovní provoz, pružná pracovní doba.
Nabízíme:
- pracovní doba: 37,5 hod./týdně, pružná pracovní doba, dotované závodní stravování, karta MULTISPORT, slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů aj.
První kontakt osobně: Po - Pá 8.00 - 11.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 11.00 hodin.

Kontaktní osoba: Kateřina Nesměráková
Telefon: 567 132 560
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina