• P
  • Bankéř/bankéřka osobních financí

Bankéř/bankéřka osobních financí

Zaměstnavatel: PM Český Krumlov s.r.o.
Urbinská 182
Český Krumlov

Bankéř/bankéřka osobních financí - vzdělání úplné střední všeobecné. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná, vhodné i pro absolventy. Nástup 1.4.2020. Mzda od 23.100,-- Kč do 33 300,--Kč hrubého.
Co Vás čeká: práce s interními systémy, péče o stávající klienty.
Co požadujeme: min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou, pešlovost, milé jednání.
Co nabízíme: HPP s pevnou pracovní dobou, zajímavý nástupní plat, práce s lidmi, přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst, příjemné pracovní prostředí.
Kontakt: e-mail: marcela.kutlakova@partners.cz
Osobní setkání vždy po tel. domluvě.
Ověřeno: 9.3.2020

Kontaktní osoba: Marcela Kutláková
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj