• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ, EKONOM/EKONOMKA

HLAVNÍ ÚČETNÍ, EKONOM/EKONOMKA

Zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané
U Sokolovny 275

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: zscel@pvskoly.cz. Místo výkonu práce: U sokolovny, Čelechovice na Hané.
Požadavky: SŠ/VŠ ekonomického zaměření, znalost pracovněprávní a mzdové legislativy, znalost podvojného účetnictví, orientace v účetních a daňových zákonech, zodpovědnost, pečlivost a orientace na detail, přesnost, spolehlivost, znalost účetního programu Gordic výhodou.
Náplň práce: komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, kompletní zpracování mezd, drobná administrativní činnost.
Nabízíme: plat dle platových tabulek od 21.000 Kč - 31.000 Kč + odměny a další benefity.

Požadujeme
Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - mzdové účetnictví

Kontaktní osoba: Tomáš Doseděl
Telefon: 582 373 626
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj