• SPECIALISTÉ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (zástup za mateřskou dovolenou)

SPECIALISTÉ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (zástup za mateřskou dovolenou)

Zaměstnavatel: Mobis Automotive Czech s.r.o.
Hyundai 171

A16 z:20/4/2020 a:21/5/2020
Náplň práce:
- příjem, kontrola, účtování a schvalování přijatých faktur
- zpracování a vedení agendy DPH
- správa investičního majetku
- evidence drobného majetku
- zpracování silniční daně a daně z nemovitostí
- spolupráce při účetních závěrkách, kontrollingu a reportingu
- IFRS reporting mateřské společnosti
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na podobné pozici výhodou
- znalost účetní a daňové legislativy
- znalost správy aktiv, fakturace
- znalost systému SAP výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) výhodou
- znalost MS Office, zejména Excel
- znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace v písemné i ústní formě)
- samostatnost, zodpovědnost, přesnost, týmový hráč
- nástup ihned
- jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.
Nabízíme:
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
- odborný a kariérní růst
- zaměstnanecké výhody
- místo výkonu: Nošovice
POHOVORY NYNÍ PROBÍHAJÍ ONLINE!
Naše společnost přijala mnohá bezpečnostní a preventiní opatření ve vztahu ke koronaviru:
- pravidelné měření teploty všech zaměstnanců
- zaměstnanci nosí roušky a je to přísně hlídáno
- výrazné omezení pohybu osob, které nejsou zaměstnanci, na nezbytně nutné minimum - při vstupu je všem změřena teplota bezdotykovým teploměrem, vstup do areálu pouze v roušce a podepisují čestné prohlášení, že nepobývali v rizikové oblasti
- úklid dezinfekčními prostředky několikrát denně (kliky dveří, vodovodní kohoutky, zábradlí, podlahy apod.)
- dezinfekce spol

Kontaktní osoba: Kateřina Hopjáková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj