• P
  • Ekonom/ka - hlavní účetní

Ekonom/ka - hlavní účetní

Zaměstnavatel: LENA NÁBYTEK, s.r.o.
Palackého 62

PRACOVIŠTĚ Všetuly, Holešov
- Náplň práce: vedení účetnictví společnosti, příprava a shromažďování podkladů pro audit, zpracování měsíčních a ročních uzávěrek, daňové přiznání, zaúčtování účetních a daňových dokladů, evidence majetku a jeho účtování, zúčtování přijatých a vystavených faktur, bankových výpisů a pokladny, činnosti související s daňovou problematikou (DPH, Daň z příjmů), kontrola zůstatků pohledávek a závazků, vedení podvojného účetnictví a mzdové agendy TP, vyúčtování pracovních cest, zpracování plateb v bance, vyplácení záloh, průběžné vyhodnocení naplňování rozpočtů projektů, příprava podkladů pro vyúčtování dotací, grantů, závěrečné a průběžné finanční zprávy projektů vč. projektů podpořených EU, spolupráce při vyplňování formulářů
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru, znalosti a zkušenosti v oboru účetnictví, znalosti souvisejících daňových zákonů, samostatnost, pečlivost, flexibilita a spolehlivost, znalost práce na PC, MS Office, (Word, Excel, Outlook), chuť a nadšení do práce
- Výhodou: zkušenosti z oboru, práce v programu Pohoda, Aj nebo Nj komunikativně
- Nabízíme: nástup možný ihned, práce v jednosměnném provozu, parkování v areálu firmy, příspěvek na stravování ve formě stravenek - stravování v blízké restauraci
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: odbyt@lena.cz

Požadujeme
Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - jiné, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Kontaktní osoba: Markéta Tiefenbacherová
Telefon: 573 504 423, 608 242 010
Pozice určená pro region: Zlínský kraj