• P
  • Mzdová účetní, fakturace

Mzdová účetní, fakturace

Zaměstnavatel: Stavební bytové družstvo Špičák
Krkonošská 181

Stavební bytové družstvo Špičák se sídlem Krkonošská 181, Tanvald , 468 41 vypisuje výběrové řízení na obsazení místa mzdová účetní, zpracování přijatých faktur
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- velmi dobrá znalost podvojného účetnictví /min. 3 roky praxe/
- znalost účetního programu POHODA
- znalost programu PAMICA výhodou
- velmi dobrou znalost práce na PC-Word, Excel,internet, e-mail
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost
Pracovní náplň:
- mzdová účetní, personalistika
- zpracování (zaúčtování, úhrada) přijatých faktur
- sekretariát ředitele
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- zaměstnanecké výhody
- příjemné pracovní prostředí
- výborný kolektiv
- nástup možný ihned
- počet míst : 1
Výběrové řízení by mělo proběhnout v co možná nejkratším termínu .Ozveme se Vám.
Děkujeme
Životopis s fotografií zasílejte emailem na adresu: ekonom.sbdspicak@seznam.cz.

Kontaktní osoba: Markéta Hajdu
Telefon: 483 394 225, 776 394 226
Pozice určená pro region: Liberecký kraj