• P 
  • P 
  • ÚČETNÍ 

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Linaset, a.s.
Československé armády 362

KO: Zdeněk Hellebrand, tel. 720 729 278 nebo 556 317 444, e-mail: hellebrand@linaset.cz
SŠ vzdělání ekonomického směru, pracovní poměr na dobu určitou po dobu zástupu za mateřskou a rodičovskou dovolenou (2,5 - 3 roky).
Náplň práce, okruh činností: účtování a veškerá evidence v oblasti bezhotovostních operací na běžných i úvěrových účtech, vedení a aktualizace saldokonta u pohledávek a závazků, inventarizace pohledávek a závazků, vedení agendy kompenzací, zápočtů a korespondence s tím související, účtování a veškerá evidence v oblasti dealingových obchodů.
Požadujeme: praxi na pozici účetní minimálně 2 roky (ve výrobní společnosti výhodou), znalost účetní legislativy a obecně legislativy v oblasti DPH, pokročilou znalost MS OFFICE, svědomitost, pečlivost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, smysl pro pořádek, časovou flexibilitu, znalost informačního systému Axapta výhodou, základní znalost AJ výhodou, ŘP skupiny B.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost, práci na hlavní pracovní poměr, další odborné vzdělávání a profesní rozvoj, příjemné, nové, moderní pracovní prostředí, kolektiv příjemných spolupracovníků.
Zaměstnanecké výhody: profesní růst, odborná školení, odpovídající platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora, možnost výplaty příspěvku na dopravu.

odpovědět
ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Zdeněk Hellebrand
Telefon: 556 317 444
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj