• P
  • Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: Polfin eko, s.r.o.
Loučka 137

přijme zaměstnance na pracovní pozici:

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- Kontrola a zpracování účetních dokladů
- Účetní administrativa a vedení doplňkových evidencí
- Kontrola a účtování bankovních operací
- Příprava podkladů pro účetní závěrky, spolupráce s auditory
- Příprava podkladů pro pravidelný reporting, rozborová činnost
- Kontrola účetních operací z hlediska Zákona o účetnictví a souvisejících daňových zákonů
- Další činnosti vyplývající z činnosti finančního úseku
POŽADUJEME:

- SŠ - VŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví
- zkušenost s účtováním zemědělské výroby výhodou
- minimální praxe 2 roky
- komplexní znalost účetnictví a daňové problematiky
- znalost podvojného účetnictví včetně zpracování účetní závěrky společnosti
- pečlivost, důslednost, komunikativnost
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
- tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů

NABÍZÍME:
- zaměstnání v prosperující společnosti s významným postavením na trhu
- možnost profesního rozvoje
- odpovídající platové ohodnocení
- širokou oblast benefitů
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou emailovou adresu
kariera@dgsplast.cz, tel.: +420 721 012 181

Kontaktní osoba: Karla Sýkorová
Telefon: 721 012 181
Pozice určená pro region: Zlínský kraj