• P
  • ÚČETNÍ S NJ A SAP, part-time, 20-25 000 Kč/m

ÚČETNÍ S NJ A SAP, part-time, 20-25 000 Kč/m

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenost s účtováním faktur v systému SAP?
Ovládáte AJ a NJ pokročilé úrovni?
Můžete pracovat min. na 20h./týdně především v dopoledních hodinách?

Pokud ano, neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici!

Pracovní náplň:
* Práce se systémem SAP
* Zpracování / účtování příchozích a odchozích faktur
* Zpracování neschválených / chybových OPEX faktur
* Zpracování bankovních výpisů
* Komunikace s odděleními/pobočkami společnostmi
* Příprava reportů

Docházka min. 20h./týdně, především v dopoledních hodinách.
Aktuálně zaučení i práce z domova.

Lokalita: Praha 1
Mzda dle zkušeností: 20 000 - 25 000 Kč/m. (dle zkušeností)

Požadujeme
* Vhodné i pro rodiče na mateřské dovolené
* Zkušenost s účtováním faktur
* Znalost systému SAP
* Znalost anglického jazyka na úrovni B1
* Znalost německého jazyka na úrovni min. B2 - aktivní komunikace

* Aktuálně zaučení i práce z domova
* 15% roční bonus
* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* sick days
* příspěvek na volnočasové aktivity
* občerstvení k dispozici v kuchyňce
* moderní prostory v centru Prahy

Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Praha