• P 
  • P 
  • Všeobecná účetní 

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: protechnik consulting s. r. o.
Svitavská 1601

Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 20-tiletou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!

NÁPLŇ PRÁCE Náplní Vaší práce bude evidence, kontrola, odsouhlasení a účtování příchozích faktur, příprava pravidelných plateb, účtování pokladních dokladů a zpracování dalších účetních dokladů. Budete se podílet na zpracování podkladů pro audit a měsíční reporting vedení společnosti a další kancelářské práce dle specifikace a požadavků nadřízeného.

POŽADAVKY: Práce je vhodná i pro absolventy. Znalosti a zájem o problematiku účetnictví a daní je velkou výhodou, stejně jako znalost němčiny nebo angličtiny. Z této pozice je možnost dalšího kariérního růstu dle dosahovaných cílů a rozšiřování kvalifikací uchazeče. Nabízená hrubá mzda od 25.000 Kč odpovídá cca 156 Kč/hod.

VÝHODY: Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.
Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě.Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a n

odpovědět
Všeobecná účetní
Kontaktní osoba: Personální oddělení
Telefon: 461550982,461550999
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj