• P
  • Mzdoví účetní

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel: Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
Senovážné náměstí 872

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Mzdová Účetní - úvazek 1,0
˘ Hlavní náplň činnosti:
˘ Komplexní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví - výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů. Je zodpovědná za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného.
˘ Přihlášky a odhlášky zaměstnanců, zajišťuje srážky exekuce, výplata nemocenských dávek, komunikuje s příslušnými úřady OSSZ, pojišťovny, FÚ, ÚP,….
˘ Kontroluje správnost převodu z docházkového systému, bonusy, změny osobních údajů apod., zajišťování podkladů pro výplatu mezd bankovním převodem
˘ Sleduje legislativní změny, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek apod.
˘ Připravuje pravidelné měsíční zprávy o mzdách, přesčasech, dovolené apod.
˘ Řeší veškeré problémy vznikající v souvislosti s výpočtem mzdy, daní a pojištění.
Připravuje podklady pro audit (příp. konečné vyúčtování) projektu z oblasti mzdového účetnictví
˘ Připravuje podklady a zprávy pro Český statistický úřad, ÚP, FÚ, OSSZ,…
˘ Provádí roční zúčtování daně z příjmu, evidenční listy,
Požadujeme:
˘ dlouhodobá praxe v oboru mzdového účetnictví v příspěvkové nebo státní organizaci
˘ dobrá znalost práce na PC (MS Office)
˘ snaha učit se nové věci, trestní bezúhonnost
˘ zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 10. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020,

Kontaktní osoba: Hana Živčáková
Telefon: 222 122 228
Pozice určená pro region: Praha