• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte praxi alespoň 2 roky v účetnictví či controllingu v automotive společnosti? Účetní standardy jak české, tak i mezinárodní ovládáte na jedničku? Zároveň se domluvíte anglicky? Pak jste náš člověk a pojďte se ucházet o novou pozici! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis právě teď!

Hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

Co Vás čeká?

* zodpovědnost za měsíční a roční finanční uzávěrky
* sledování nákladů
* zpracování daňových přiznání
* pravidelný reporting do zahraničí
* meetingy se zahraničním vedením

Požadujeme
* 2 - 3 roky praxe jako hlavní účetní
* zkušenosti s finančním controllingem
* znalost českých a mezinárodních účetních standardů
* praxe v účetnictví či controllingu v automotive
* zkušenosti s prací v SAP
* komunikativní AJ

* 13. plat
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* 25 dní dovolené
* finanční příspěvky na dojíždění do zaměstnání

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj