• P
  • Mzdový/á účetní

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel: REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781

NÁPLŇ PRÁCE:
o zpracováváte mzdové agendy v plném rozsahu
o komunikujete s příslušnými úřady
o komunikujete se zaměstnanci
o průběžně si prohlubujete kvalifikaci
POŽADAVKY:
VŠ / VOŠ vzdělání ekonomického směru
o prokazatelnou praxi v účetnictví
o prokazatelné zkušenosti se mzdovým systémem
o znalost SAP bude výhodou
o MS Office
o ŘP sk. B, který budete moci využít pro občasné pracovní cesty
o komunikativní znalost AJ nebo NJ

NABÍZÍME: 13. mzda, 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, podpora volnočasových aktivit, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění dotazníku), telefonicky (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Tomáš Kroulík
Telefon: 461355324
Pozice určená pro region: Pardubický kraj