• P
  • Metodik/metodička v oddělení mládeže a podpory nadání

Metodik/metodička v oddělení mládeže a podpory nadání

Zaměstnavatel: Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
Senovážné náměstí 872

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Metodik/metodička v oddělení mládeže a podpory nadání - 1,0
Hlavní náplň činnosti:
˘ Metodická podpora rozvoje potenciálu a nadání dětí, žáků a studentů,
˘ metodická podpora zájmového a neformálního vzdělávaní,
˘ metodická podpora pedagogů volného času,
˘ příprava a realizace aktivit pro žáky.

Požadujeme:
˘ magisterské VŠ vzdělání,
˘ zájem o rozvoj potenciálu dětí a mládeže,
˘ odbornou praxi,
˘ dobrou orientaci v oblasti školství a vzdělávání,
˘ zkušenosti s přímou a distanční prací s dětmi a žáky,
˘ nadprůměrná znalost práce na PC (MS Office, internet, online komunikace),
˘ znalost cizího jazyka (AJ, NJ) a řidičský průkaz skupiny B výhodou,
˘ zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti,
˘ občanskou a morální bezúhonnost.

Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),
˘ pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy
˘ možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Předpokládaný nástup: IHNED nebo dohodou
Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 6. 2020 na e

Kontaktní osoba: Hana Živčáková
Telefon: 222 122 228
Pozice určená pro region: Praha