• P
  • VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: LIPKA, z.s.
Tetín 1506

Osobní kontakt možný po telefonické domluvě s paní Mgr. Čekalová na tel: 606 735 251 nebo Galetková 582 360 295 (volat Po-Pá v době 8:00-14:00). Místo výkonu práce: Tetín, Prostějov. Pracovní doba: dle domluvy, začátek v 8:00 hod., možno pracovat na plný pracovní poměr nebo zkrácený úvazek 30 hod./týdně.
Požadavky: všeobecné účetnictví.
Náplň práce: různorodá a pestrá činnost - vyúčtování poskytovaných služeb, obědů, zdravotních výkonů, vystavování faktur a jejich úhrada, evidence docházky klientů i zaměstnanců, zpracování výplat (účetní program POHODA), distribuce přehledů na ZP, OSSZ, FÚ, vedení pokladny, zpracování daňových přiznání či podkladů pro daň silniční, srážkovou, ze závislé činnosti, zpracování přehledů pro KB, statistik pro KÚ OK (Kissos, OK systém), zpracování rozpočtů a průběžné sledování jejich čerpání, dle potřeby sledování čerpání dotací.
Nabízíme: příspěvek na stravování, 1 týden dovolené navíc, pracovní doba dohody.

Kontaktní osoba: Renata Čekalová
Telefon: 606735251
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj