• P
  • Samostatná / ý účetní

Samostatná / ý účetní

Zaměstnavatel: ASPERA technology s.r.o.
Křižíkova 734

Pracovní náplň: Pořizování a účtování faktur na vstupu tuzemsko i zahraničí, bankovní příkazy, výpisy, práce s otevřenými položkami, zápočty, kontrola účtování, intrastat, ekokom, DPH, silniční daň, statistické výkazy. Kontrola účtování skladů a rozpracovanosti, evidence majetku.

Požadavky: zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, uživatelská znalost MS Word, Excel, 2 roky praxe na pozici samostatné nebo všeobecné účetní podmínkou, cizí jazyk AJ, NJ výhodou

Nabízíme: možnost rozvoje, zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky, individuální prémie za výkon, 20 dní dovolené a až 6 dnů věrnostního volna, práci v pěkném prostředí a mladém kolektivu, parkování v areálu společnosti, odborné vzdělávání v oboru, závodní jídelnu, příspěvek na stravování, Multisport – příspěvek na sport a fitness

Požadujeme
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence, Ekonomika, Ekonomika - skladové účetnictví
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Kateřina Samková
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj