• P
  • Hlavní účetní

Hlavní účetní

Zaměstnavatel: Evangelická církev metodistická
Ječná 545

Hledáme posilu pro účetní oddělení naší církve.

Požadujeme:
- praxe s vedením účetnictví min. 2 roky, výhodou zkušenost z neziskového sektoru, potažmo církve
- požadované vzdělání: střední odborné s maturitou
- znalost účetních a daňových zákonů
- znalost MS Office, zejména MS Excel
- výhodou zkušenost s programem Aconto (není podmínkou)
- výpis z trestního rejstříku

Nabízíme:
- datum nástupu: ihned, popřípadě dle domluvy (nejpozději 1. 9. 2020)
- pracovní úvazek: plný, nejdříve na dobu určitou, výhledově na dobu neurčitou
- nástupní plat 28 000,- Kč, po tříměsíční zkušební době zvýšení o 10 % (30 800,- Kč)
* stabilní zázemí církve
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- místo výkonu práce: Praha (dopravně atraktivní lokalita v centru: ulice Ječná - tramvaj, v blízkosti metro A, B i C, v případě nutnosti i možnost domluvy parkování)

Náplň práce:
- úzká spolupráce se stávající bilanční účetní, která si primárně ponechá agendu spojenou s provozem budov církve
- převzetí účetní agendy spojené s provozem kanceláře církve
- fakturace, zadávání platebních příkazů, zpracování bankovních výpisů a zadávání identifikací (zálohy), kontrola plnění finančních závazků farností církve, tvorba přehledových tabulek pro jednání orgánů církve, tvorba finančních přehledů pro vedoucího kanceláře, inventarizace, případná výpomoc s agendou správy budov církve a výpomoc s organizací akcí církve

V případě zájmu o tu

Kontaktní osoba: Martin Kukla
Pozice určená pro region: Praha