• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: GRASPO CZ, a.s.
Pod Šternberkem 324

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Účetní
Náplň práce: účtování a evidence přijatých a vydaných faktur a bankovních výpisů, příprava platebních příkazů, odesílání upomínek a komunikace s klienty, zpracování daňových přiznání a kontrolních hlášení, spolupráce při účetní závěrce, kontrola účtů, příprava podkladů pro audit, ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby
Požadavky: znalost podvojného účetnictví, smysl pro přesnost a detail, pečlivost a vysokou spolehlivost. Zkušenost se softwarem HELIOS ORENGE výhodou
Nabízíme: práci v silné společnosti, firemní benefity, firemní akce, jazykové a odborné kurzy; zvýhodněné stravování, odměny při životním a pracovním výročí

Účetní
Kontaktní osoba: Dagmar Metelová
Telefon: 577 606 111
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj