• P
  • Všeobecná účetní

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel: Česká distribuční k.s.
Na Rovince 879

Pracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce: účtování běžných účetních dokladů, účtování faktur přijatých a vydaných, evidence a účtování dohadných položek, pravidelná měsíční inventarizace účtů, evidence majetku společnosti, účtování pokladny, spolupráce při zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek, kontrola uzávěrkových operací, spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením, min. 2 roky praxe na pozici účetní, znalost účetních předpisů a daňových zákonů (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o dani z příjmu), znalost MS Office (Excel, Word,Outlook), ochota učit se novým věcem, dobré komunikační a organizační schopnosti, znalost účetního programu BYZNYS výhodou

Nabízíme: PP s možnosti prodloužení na dobu neurčitou, možnost posunu v rámci oddělení na pozici hlavní účetní

Benefity: bonusy/prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Vhodné pro zdravé, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ) a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Kontaktní osoba: Zuzana Fülöpová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj