• P
  • UČETNÍ A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

UČETNÍ A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Zaměstnavatel: Cool zboží s.r.o.
U Vodárny 1506

Náplň práce:
- Zodpovědnost za evidenci účetních dokladů
- Zajištění, kompletace a účtování jednotlivých dokladů
- Třídění přijatých objednávek
- Komunikace se zákazníkem telefonicky i e-mailem
- Zalistování nového zboží do programu
Požadavky:
- Orientace v účetní problematice - praktická zkušenost výhodou
- Znalost podvojného účetnictví
- Pečlivost, důslednost a spolehlivost
- Výborná znalost práce na PC s MS Office, Outlook
- Znalost programu Pohoda výhodou
- Znalost angličtiny výhodou
Požadované vzdělání:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru maturita
Nabízíme:
- Práce na plný úvazek, jedna směna - možnost pružné pracovní doby
- Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
- Stravenky
První kontakt: p. Miroslav Švec tel. 777 664 501, email: svecmiroslav@seznam.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU, ŽIVOTOPIS POSLAT PŘEDEM NA UVEDENÝ EMAIL!

Kontaktní osoba: Miroslav Švec
Telefon: 777 664 501
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj