• P
  • Účetní všeobecní

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel: MIKROTECHNA s.r.o.
Barrandova 409

Náplň práce: vedení účetní agendy - přijaté faktury, vydané faktury, pokladna, skladové hospodářství, sestavování podkladů pro přiznání k DPH. KH, SH, kontrola účtů, inventarizace, zpracování a příprava podkladů pro audit  a daňové přiznání společnosti, příprava plateb do bankovního systému, příprava různých interních reportů, po zapracování možnost občasné práce z domova, případně možnost plného i zkráceného úvazku.

Prosíme nechodit bez předchozí domluvy, nejprve zaslat životopis na smidova@mikrotechna.cz, poté domluvit osobní schůzku. Nejsme schopni provádět pohovory bez předchozí domluvy, děkuji.

Požadujeme
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence, Ekonomika - podvojné účetnictví, Ekonomika - jiné, Ekonomika - fakturace
Znalost jazyka: Čeština

Kontaktní osoba: Šárka Šmídová
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Praha