• P
  • Skladový/á účetní - fakturant/ka ve výrobní společnosti

Skladový/á účetní - fakturant/ka ve výrobní společnosti

Zaměstnavatel: TNS SERVIS, s. r. o.
K Teplinám 619

Hledáme vhodného kandidáta do TNS SERVIS s.r.o. na pracovní pozici, která je vhodná i pro absolventy s možností zapracování.

Očekáváme:
o min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
o základní znalost angličtiny (využívání při e-mailové komunikaci)
o uživatelská znalost práce v MS Office - především Excel
o výhodou je znalost informačního systému K2 a praxe ve zpracování účetních dokladů
o spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

Pracovní náplň:
o vystavování faktur
o zpracování příjmových a výdejových dokladů
o zadání a kontrola skladových pohybů
o zpracování inventur na jednotlivých skladech
o komunikace s výrobním provozem a odděleními výrobní společnosti

Nabízíme:
" stabilní zaměstnání v české společnosti
" příjemné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
" odpovídající finanční ohodnocení a stálý příjem
" benefitní program: 5 týdnů dovolené, poukázky na volnočasové aktivity nad rámec mzdy, zvýhodněné stravování, penzijní připojištění
" místo výkonu práce ve Slušovicích s pružnou pracovní dobou

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Personální oddělení
Telefon: 733 734 346
Pozice určená pro region: Zlínský kraj