• P
  • Mzdová/ý účetní

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel: Řetězárna a.s.
Polská 48

První kontakt písemný, telefonický
- písemné nabídky na e-mail: personalni@retezarna.cz
- telefonicky na tel. č. 584 488 149 (p. Škovroňová), Po - Pá mezi 09:00 - 11:00 hod
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Polská 48, Česká Ves
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- středoškolské vzdělání ekonomického směru
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řízení průběhu mzdové uzávěrky, provádění a kontrola správnosti odpočtů mezd a náhrad
- výpočet, kontrola a odvádění stanovených srážek - pojistné na sociální a zdravotní pojištění, daň z příjmů, penzijní fondy aj.
- evidence a zpracování exekucí
- vyřizování pracovněprávních záležitostí (uzavírání pracovních smluv, dohod, skončení pracovního poměru, vyhotovování platových výměrů, aj.)
- komunikace s uchazeči o zaměstnání a vedení jejich evidence
- plán lékařských prohlídek
- plán vzdělávání zaměstnanců
- vypisování pověření a evidování dohod o hmotné odpovědnosti
- vedení další personální evidence (zkušební doby, doby určité, práce neschopni zaměstnanci pro nemoc, aj.)
NABÍZÍME:
- prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní spoření
- příspěvky na dětské rekreace
- obědy - výběr ze 2 jídel
- možnost zapůjčení nářadí
- zákonná volna nad rámec ZP
- 3 dny "sick days"
- zajímavá práce ve firmě s dlouholetými zkušenostmi,
- profesní růst - odborná školení, semináře
- stabilní růst mezd
- pracovní a životní jubilea
- aj.

Kontaktní osoba: Markéta Škovroňová
Telefon: 584 488 149
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj