• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: STAZ s.r.o.
Podvihovská 374

KO: Cibulka Petr. CV pošlete na e-mail: petr.cibulka@staz.cz
Požadujeme:
- vzdělání ekonomického směru, zkušenosti a praxe v oblasti vedení účetnictví a zpracování daní firem.
Co vás čeká:
Vedení a zpracování podnikového účetnictví, roční uzávěrka, včetně výkaznictví a příslušných statistických výkazů, zpracování všech daní - DPH a Kontrolní hlášení, DPPO.

Detailní náplň práce
1) Denní agenda
- Stažení banky a nahlášení plateb, párování jednotlivých plateb
- Zaúčtovaní přijatých faktur
- zaúčtování pokladních dokladů - seznámení se s pokladnou
- návrh na hrazení faktur
- další denní práce dle data v kalendáři
2) měsíční agenda
- povinnosti k 1 dni kalendářního měsíce (zaúčtování pravidelných plateb, stravenky, docházky, intrastat, interních dokladů, zápočtů, majetku, nájmů, zaúčtování odpisů
- povinnosti k 15 dni kalendářního měsíce - mzdy, personalistika, termíny nových a starých smluv zaměstnanců, další personální práce (ošetřovné, nemocenského apod.)
- povinnosti k 25 dni kalendářního měsíce - DPH, KH, Souhrnné hlášení
- práce s dlužníky a splátkovými kalendáři (hlídání termínu)
- další povinnosti do konce kalendářního měsíce
3) čtvrtletní agenda
- výkazy o obalech
- výkazy pro banku
- zaúčtování skladů (možno i měsíčně)
- kontrola jednotlivých účtu z hlavní knihy (zálohy, DPH, mzdy, průběžná kontrola může být kdykoliv během měsíce)
- kontrola a nastavení trvalých příkazů a příkazů placení daní
4) roční agenda
- zpracování ÚZ spolupráce s daňovým poradcem, zpracování ročních daní
- personalistika po skončení daného roku - roční vyúčtování daní, vydání potvrzení, kon

Požadujeme
Ekonomika

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Pavla Janečková
Telefon: 553 610 385
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj