• P
  • METODIK FMEA PROJEKTŮ !

METODIK FMEA PROJEKTŮ !

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenost v oblasti FMEA ?Domluvíte se německy?

Pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

* zodpovědnost za FMEA proces (v několika závodech, i mimo ČR )
* metodické vedení zodpovědných pracovníků v závodech
* koordinace, příprava, tvorba, udržování a aktualizace DFMEA a PFMEA v předsériové a sériové fázi
* posouzení rizik v konstrukci výrobků a procesech
* přehodnocení rizik možnosti výskytu nekvalitního výrobku v sériových projektech

Požadujeme
* praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
* komunikativní znalost NJ podmínkou
* zkušenosti z automobilového průmyslu velkou výhodou
* znalosti ostatních nástrojů kvality výhodou
* znalosti norem ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 výhodou
* ochota cestovat (2 – 3x do měsíce)

* 5 týdnů dovolené
* 13. plat, kvartální odměny
* závodní stravování
* penzijní pojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj