• P
  • FINANČNÍ MANAŽER

FINANČNÍ MANAŽER

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

FINANČNÍ MANAŽER! FINANČNÍ MANAŽER!

Náplň práce:
* vedení menšího týmu podřízených
* zodpovědnost za celé finanční oddělení
* odpovědnost za dodržení daňové a účetní problematiky
* sestavování rozpočtů, tvorba analýz, plánů a jejich prezentace
* účetní uzávěrky
* kontrola peněžních toků a nákladovosti firmy
* komunikace s úřady, auditory, finančními institucemi apod
* vedení týmu podřízených
* příprava reportů

Požadujeme
* VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let
* komunikativní AJ - nadřízený je cizinec
* velmi dobrá orientace v oblasti financí, účetnictví a daní
* zkušenost s vedením podřízených
* velmi dobrá znalost Excel
* znalost SAP velkou výhodou
* preciznost, orientace na čísla, samostatnost, zodpovědný přístup k práci
* nástup IHNED!

* 13. plat
* proplácení přesčasů
* stravenky
* 4 týdny dovolené + za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc
* sick day
* pružná pracovní doba
* HO možný po domluvě
* příspěvek na dopravu
* penzijní pojištění
* měsíční příspěvky na volnočasové aktivity
* jazykové kurzy zdarma

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj