• P
  • Personální a mzdová/ý účetní

Personální a mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel: HDO, spol. s r.o.
Na Křtaltě 1986

Náplň práce: kompletní zpracování mezd zaměstnanců, roční zúčtování daně z příjmů, ELDP, vedení personální agendy, práce spojené s náborem nových zaměstnanců, nástupy a ukončeními prac. poměrů zaměstnanců, zpracování pracovněprávních dokumentů v souladu s platným zákoníkem práce.

Požadavky: vzdělání SŠ ekonomického směru, kompletní znalost mzdového účetnictví, kompletní znalost personální agendy, znalost zákoníku práce, praxe v oboru alespoň 3 roky, znalost mzdového systému PAMICA výhodou, znalost práce na PC (MS Office), pečlivost, spolehlivost, logické myšlení, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, znalost německého jazyka výhodou..
Smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Pracovní doba je pružná s pevnou částí 8.00 - 13.00 hod. Podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt: e-mailem - zaslat motivační dopis a životopis.

Požadujeme
Ekonomika - mzdové účetnictví, Ekonomika - personalista, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Kontaktní osoba: Jitka Horáková
Telefon: 583450490
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj