• P
  • Výrobní a skladoví účetní

Výrobní a skladoví účetní

Zaměstnavatel: REMAQ, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1729

Požadujeme:
- SŠ ekonomického směru,
- praxe v evidenci skladů a výroby na PC výhodou, - znalost programu K2 výhodou,
- přesnost a spolehlivost, zaměření na detail,
- velmi dobré komunikační schopnosti,
Pracovní náplň:
- samostatné vedení a kontrola výrobní evidence,
- kontrola zadávání skladových karet zásob v informačním systému,
- provádění inventur skladových zásob,
- evidence a výkaznictví odpadového a obalového hospodářství,
- komunikace a spolupráce s výrobním, obchodním a finančním oddělením,
- zpracování reportů, vyřizování objednávek a administrativy pro výrobní oddělení
Nabízíme:
- Mzda 25.000 - 30.000, 13. a 14. mzda, stravenky v hodnotě 100 Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením.

Kontaktní osoba: Renata Večeřová
Telefon: 733 735 201
Pozice určená pro region: Zlínský kraj