• P
  • MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / PERSONALISTA/KA

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / PERSONALISTA/KA

Zaměstnavatel: Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka 1000

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 1000, 565 01 Choceň 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatné zpracování mzdového účetnictví
- roční zpracování mezd, ELDP, mzdových listů, výkazů
- komunikace se státními institucemi a zdravotními pojišťovnami
- administrace personálních záležitostí, nástupy, výstupy, lékařské prohlídky
- administrativa spojená s chodem mzdového a personálního oddělení
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
- praxe na pozici PAM min. 3 roky
- práce v Excelu
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP, možnost stravování, možnost osobního ohodnocení
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní osoba: Taťána Algerová
Telefon: 777 634 900, 465 321 602
Pozice určená pro region: Pardubický kraj