• P
  • Junior účetní s němčinou

Junior účetní s němčinou

Zaměstnavatel: Talentor Advanced Search, s.r.o.
Vyšehradská 423/27
Praha 2

Co Vás čeká?
• Zpracovávání přijatých faktur v systému SAP.
• Přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám.
• Kontrolování správnosti náležitostí faktur.
• Přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění.
• Denní komunikace s interními/externími zákazníky a s jednotlivými odděleními divize.
• Podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách v dané oblasti účetnictví.
• Příprava podkladů pro auditory ze strany zákazníka.
• Reporting.

Požadujeme
Co se naopak čeká od Vás?
• Min. SŠ s maturitou (vhodné pro absolventy).
• Aktivní znalost německého jazyka (min. B2)
• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
• Základy účetnictví, fakturace, aj. výhodou.
• Znalost MS Office, SAP výhodou.

Co nabízíme navíc?
• Možnost profesního růstu a vzdělávání.
• Pružná pracovní doba, příjemné moderní prostředí bez dress code.
• Benefity: 5 týdnů dovolené , příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie, stravenky,
možnost Home Office aj.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj