• P
  • FINANČNÍ MANAŽER

FINANČNÍ MANAŽER

Zaměstnavatel: MAS ORLICKO, z.s.
Zemědělská 1004

Podrobné informace jsou zveřejněny na webu zaměstnavatele zde:
MAS.Orlicko.cz - Úvodní strana

Požadavky
- středoškolské vzdělání s maturitou
- orientace v účetnictví a účetních pojmech (syntetický účet, analytický účet, zakázka, středisko, hlavní kniha)
- uživatelská znalost práce s MS Excel
- trestní bezúhonnost

Náplň práce
- zpracování žádostí o platby
- kontrola zaúčtování
- kontrola a označování účetních dokladů
- převádění výstupů z účetnictví do jiné (strukturované) formy (pro potřebu zaměstnanců)

Pracovní poměr
- na dobu určitou (zástup po dobu pracovní neschopnosti)
- hlavní pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce
- plný i zkrácený úvazek

Bližší informace: Ing. Ivana Vanická: tel. 731 506 016, vanicka@mas.orlicko.cz

Kontaktní osoba: Ivana Vanická
Telefon: 731 506 016
Pozice určená pro region: Pardubický kraj