• P
  • Samostatná/ý účetní

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání ekonomického směru a min. 3 let zkušeností na účetní pozici. Znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů. Pečlivost, samostatnost, komunikativnost, týmová spolupráce a logické myšlení. Znalost MS OFFICE (především Excel, Word). Znalost práce v ekonomickém systému (QAD) - výhodou. Aktivní znalost angličtiny - výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatné účtování svěřené agendy. Kontrola pořizování a účtování přijatých faktur (tuzemských i zahraničních). Kontrolovaní formální a věcné stránky dokladů. Evidence a účtování majetku. Spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách. Spolupráce na inventarizacích majetku, závazků a pohledávek. Výkon ostatních účetních a administrativních prací dle potřeby účetního oddělení.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a prosperující firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Kateřina Trlicová, tel.: 731 413 998 nebo 571 812 111 v době od 8 do 15 hodin. Případně emailem na adresu: ktrlicova@tes.cz nebo recepce@tes.cz

Kontaktní osoba: Kateřina Trlicová
Telefon: 571 812 111; 731 413 998
Pozice určená pro region: Zlínský kraj