• P
  • PERSONÁLNÍ A MZDOVÍ ÚČETNÍ

PERSONÁLNÍ A MZDOVÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Náš svět, příspěvková organizace
Pržno 239

C04 z:3/12/2020 a:14/12/2020
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praxe v oboru min. 3 roky
- dobrou znalost personální a mzdové agendy
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- spolehlivost.
Náplň práce:
- vedení mzdové/personální agendy pro cca 170 zaměstnanců
- komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, FÚ, úřad práce)
- roční zúčtování daní zaměstnanců
- zpracování smluv, dohod, dodatků smluv, mzdových výměrů, ukončujících dokladů
- nemocenské dávky, statistika
- související hlášení, evidenční listy důchodového pojištění,
- kontrola a evidence docházky,
- zpracování cestovních příkazů,
- přípravu a kompletaci dokladů pro finanční účetnictví.
Nabízíme:
- práci na HPP s nástupem 1.1.2021
- nástupní plat 21.260,- - 31.240,- Kč dle započtené praxe
- roční odměny, osobní příplatek, příspěvek na stravné a penzijní spoření, 25 dní dovolené
- FKSP stravování.
Životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. prosím zašlete na email: p.plucnarova@nassvetprzno.cz nebo poštou na adresu: Náš svět, p. o., Pržno 239, 739 11 Pržno do 20. 12. 2020

Kontaktní osoba: Petra Plucnarová
Telefon: 558 605 605
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj