• P
  • mzdový/mzdová účetní

mzdový/mzdová účetní

Zaměstnavatel: TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165

NÁPLŇ PRÁCE:
˘ zodpovídá za přihlášení a odhlášení zaměstnanců na ZP a OSSZ, včetně ELDP a výkazů
˘ zpracovává mzdy včetně přenosů do účetnictví
˘ zodpovídá za tisk a předání výplatních pásek
˘ připravuje podklady pro ČSÚ, FÚ, ÚP, zdravotní pojišťovny, OSSZ a další úřady
˘ provádí ročního zúčtování daně z příjmů
˘ sleduje legislativní změny, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z příjmu, výplaty nemocenských dávek apod.

POŽADUJEME:
˘ SŠ ekonomického zaměření
˘ práce s PC (dobrou znalost Excel, Outlook)
˘ předchozí praxe na pozici mzdové účetní
˘ anglický jazyk - základní úroveň
˘ odpovědnost, důslednost, diskrétnost
˘ srozumitelná a vstřícná komunikace
˘ samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu: : e-mailem. nebo telefonicky ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.

Kontaktní osoba: Jaroslava Matoušková
Pozice určená pro region: Ústecký kraj