• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: TOROLA design s.r.o.
Míru 1319

A11 z:14/12/2020
Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- nutná znalost účetnictví - PRAXE min. 5 let
- práce s PC
- komunikační a organizační dovednost, příjemné vystupování.
Náplň práce:
- zpracování kompletního účetnictví společnosti s.r.o. - malý podnik
- výhradní zastoupení pro SM KTM, nákup v zahraničí, servis, prodejna, půjčovna
- účtování provozní pokladny a hmotná zodpovědnost za svěřené finanční prostředky
- evidence a účtování přijatých faktur, prodejek/paragonů, interních dokladů, banky,
- práce v IS POHODA.
Výhodou:
- anglický a německý jazyk.
- znalost daňové a účetní problematiky výhodou, rovněž personalistiky a mezd.
Nabízíme:
- pracovní dobu: 7:00-15:30 hod.
- příspěvek na stravování, příjemný pracovní kolektiv.
Životopisy zasílejte e-mailem.

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Hana Tichavská
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj