• P
  • ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ HLAVNÍHO ÚČETNÍHO

ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ HLAVNÍHO ÚČETNÍHO

Zaměstnavatel: MSA, a.s.
Hlučínská 641

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: kariera@msa.cz

Požadované zkušenosti:
- SŠ nebo VŠ v ekonomického oboru
- Praxe na pozici účetní min. 3 roky velkou výhodou
- Minimálně základní orientace v daňových zákonech podmínkou
- Znalost ruského jazyka výhodou, nikoliv podmínkou
- MS Excel na pokročilé úrovni
- Orientace v účetních výkazech
- Analytické schopnosti a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Hlavní náplň práce:
- Účtování majetku a dalších vybraných účetních oblastí
- Asistence při plnění daňových povinností společnosti
- Spolupráce na činnostech hlavního účetního
- Spolupráce s oddělením controllingu (příprava podkladů pro účetní závěrku, pravidelný reporting pro účely vedení společnosti a pro mateřskou společnost)
- Zástup hlavního účetního v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme
Ekonomika
Znalost jazyka: Ruština

Kontaktní osoba: Zuzana Stromská
Telefon: 733 678 252
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj