• P
  • MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: GALA a.s.
Západní 1

Osobní kontakt možný po telefonické domluvě, tel.: 736 510 793 nebo 582 314 264 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), životopisy zasílat na email: h.wiesinger@gala.cz a do předmětu zprávy uvést název pracovní pozice. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Západní 1/75, Prostějov-Krasice.
Požadujeme: znalost agendy mzdové účtárny, praxe na obdobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, loajalitu.
Náplň práce: spolupráce na vedení mzdové účtárny.
Nabízíme: podíl na hospodářském výsledku společnosti, příspěvky na stravování, stabilní zaměstnání, práce na plný pracovní úvazek/možnost i na zkrácený.

Kontaktní osoba: Hana Lambot Wiesinger
Telefon: 582 314 264, 736 510 793
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj