• P
  • Účetní - senior

Účetní - senior

Zaměstnavatel: Macco Organiques, s.r.o.
Zahradní 1938

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- min. 3 roky praxe v účetní oblasti podnikatelské sféry
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- základní znalost anglického jazyka výhodou
- znalost práce na PC (účetních systémů)

NÁPLŇ PRÁCE:
- dílčí vedení podvojného účetnictví dle české právní legislativy
- celková agenda majetku
- platební styk - export
- pohyby ve skupině - zajišťování fakturace služeb, materiálu a dalších transakcí v rámci skupiny
- řízení pohledávek
- pojištění, statistiky
- spolupráce při auditech, účetní závěrce a tvorbě podnikové dokumentace
- administrativa související s danou pracovní pozicí

NABÍZÍME
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, týdenní pracovní doba 37,5 hod, tříměsíční zkušební doba
- práci ve stabilní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku
- mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 28.000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, + 8% měsíční pohyblivá složka mzdy
- firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, týdenní pracovní doba 37,5 hod., čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.30 do 14.30 hodin /. Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.
Z : 15.12.2020

Kontaktní osoba: Monika Miklíková
Telefon: 555530312
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj