• P
  • Hlavní účetní

Hlavní účetní

Zaměstnavatel: UNICO MODULAR a.s.
Nádražní 1136

Výrobní firma ve Vizovicích hledá zaměstnance na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

O NÁS
UNICO MODULAR a.s. působí už přes čtvrt století jako výrobce obytných kontejnerů a modulárních staveb, primárně pro západoevropské trhy. Firma si zakládá na vysokém důrazu na kvalitu svých výrobků a servisu, morálním a korektním jednáním ke svým zaměstnancům a obchodním partnerům. Sdílení těchto hodnot se očekává i od Vás.

POŽADUJEME:
" SŠ, VŠ ekonomického směru
" Praxe min. 3 roky na vedoucí pozici
" Orientace v daňových zákonech
" Výborné komunikační a organizační schopnosti
" Schopnost vést a rozvíjet malý kolektív
" Odolnost vůči stresu
" Schopnost týmové práce
" Znalost IS Helios Orange- výhodou
" Znalost účtování o zásobách vlastní výroby a skladové evidence

NÁPLŇ PRÁCE:
" Vedení účetní agendy
" Zpracování daňových výkazů (přiznání k DPH, kontrolní a souhrnné hlášení)
" Zpracování statistických výkazů a měsíčních reportů
" Evidence majetku
" Příprava účetní závěrky
" Komunikace s úřady a auditory, externími poradci
" Reporty pro management

NABÍZÍME:
" Zajímavou práci v kolektivu účtárny a zázemí velké výrobní společnosti
" Motivující finanční ohodnocení
" Pružná pracovní doba
" Služební telefon, příspěvek na stravování, jazykové kurzy na pracovišti, firemní a sportovní akce
" Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
" Práce na plný úvazek
" Mzda + odměny dle kvality odvedené práce

V případě zájmu zasílejte prosím profesní životopisy na E-mail: hlubikova@unimo.cz

KONTAKT
UNICO MODULAR a.s., Nádražní 1136, Vizovice 763 12 (přímo u vlakového nádraží)

Kontaktní osoba: Miroslava Hlubíková
Telefon: 724 555 096
Pozice určená pro region: Zlínský kraj