• P
  • Účetní všeobecný/á

Účetní všeobecný/á

Zaměstnavatel: ifTECH s.r.o.
Na Hrázi 781

Náplň práce:
Vedení kompletní účetní agendy; Zpracování a kontrola účetních dokladů; Příprava podkladů pro daňová přiznání (DPH, daň z příjmu právnických / fyzických osob, silniční daň); Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek; Provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů; Vedení veškeré příslušné dokumentace; Mzdové účetnictví / personální agenda

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru; Praxe 3-5 let na pozici samostatné účetní; Znalost českých účetních standardů a orientace v daňových zákonech; Zkušenosti s vývozem a dovozem v EU i mimo EU; Samostatnost, pečlivost, spolehlivost; Znalost IS Money výhodou; Uživatelská znalost MS Office; Znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:
práci v Olomouci nebo Přerově; možnost práce z domova; pracovní poměr s možným prodloužením; možnost profesních školení a dalšího vzdělávání; firemní notebook a telefon; stravenky nebo příspěvek na stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.faitova@iftech.cz

Požadujeme
Ekonomika

Kontaktní osoba: Jana Faitová
Telefon: 724525300
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj