• P
  • ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: KAMAX s.r.o.
Nudvojovice 1474

Popis pozice

-Účtování odběratelského a dodavatelského saldokonta a účetních dokladů
-Příprava souhrnného hlášení, závěrkových účetních operací, sestavování výkazů, příprava a realizace roční uzávěrky, zúčtování mezd
-Administrace dokumentů souvisejících s daňovým platebním kalendářem, sestavování DPH přiznání, provádění plateb daňových povinností
-Spolupráce a příprava podkladů při kontrolách z finančního úřadu a při auditu
-Úhrady faktur

Požadujeme
-Min. SŠ vzdělání
-Komunikativní znalost AJ nebo NJ
-Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
-Pečlivost, smysl pro detail

Jsme stabilní zaměstnavatel v regionu od roku 1992.
Pracujeme v přátelském a rodinném prostředí s osobním přístupem.
Nabízíme různorodou práci.
Benefity naleznete na www.spojujemesvet.cz (např. 5 týdnů dovolené, 13. plat, dotované závodní stravování, doplňkové penzijní spoření a mnohem více).

kontakt: osobně po-pá 8:00-15:00, e-mailem, telefonicky po-pá 8:00-15:00

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Barbora Kučerová
Telefon: 481 353 189
Pozice určená pro region: Liberecký kraj