• P
  • ÚČETNÍ - Kontakt: tlefonicky, e-mailem.

ÚČETNÍ - Kontakt: tlefonicky, e-mailem.

Zaměstnavatel: Lomikámen, z.ú.
Bezručova 928

Náplň práce: vedení účetnictví, tvorba účetní závěrky, účtování výpisů z banky, výpisy z kartových operací, účtování ostatních závazků a pohledávek, darů, účtování interních dokladů, rozdělování nákladů dle projektů a středisek, vedení oddělené evidence projektů dle pokynů ekonoma. Požadujeme: znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlok), orientaci v projektovém účetnictví a výkaznictví, orientaci v rozpočtování, orientaci v podvojném účetnictví, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost. Nabízíme: pracovní smlouvu, příjemné pracovní prostředí, 25 dní dovolené, pružnou praovní dobu. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky v pracovní dny, e-mailem.

Kontaktní osoba: Jan Rohlena
Telefon: 608050626
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj