• P 
  • P 
  • Ekonom/ka školy 

Ekonom/ka školy

Zaměstnavatel: Základní škola Karla Vokáče Strašice
Strašice 531

Pracoviště: Základní škola Karla Vokáče Strašice
Požadavky: minimálně SŠ ekonomického směru,
samostatné vedení podvojného účetnictví včetně ročních účetních závěrek minimálně 4 roky (výhodou je znalost účetnictví příspěvkových organizací především školského typu) a znalost práce s programem Fénix, praxe v personalistice minimálně 2 roky. Výhodou je znalost sestavování rozpočtů a sledování jeho čerpání, sledování čerpání dotací a jejich vyúčtování a znalost fondového hospodaření příspěvkových organizací.
Další požadavky: dobrá orientace v účetních a daňových předpisech a zákoníku práce, dobrá znalost práce s PC - MS Office (zejména Excel a Word)
trestní bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, organizační schopnost, spolehlivost.
NABÍZÍME: Platové zařazení dle dosaženého vzdělání a praxe v souladu s nařízením vlády č.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, ( 10. platová třída - tarifní plat v rozpětí dle praxe 21 260,- Kč - 31 240,- Kč). Při dobrých pracovních výsledcích možnost přiznání osobního příplatku, případně dalších nenárokových složek platu, dovolená 25 dnů, příspěvek na stravu ve školní jídelně, příspěvek na důchodové připojištění a další benefity z FKSP, stabilní zázemí organizace, příjemné pracovní prostředí.
Kontakt: Mgr. Martin Straka, tel.: 371 793 444, 721 300 740, e-mail: reditel@skolastrasice.cz

odpovědět
Ekonom/ka školy
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Straka
Telefon: 371 793 444, 721 300 740
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj