• P
  • HLAVNÍ ÚČETNÍ

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Riegrovo náměstí 159

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vedení kompletní agendy účetnictví příspěvkové organizace (běžné i závěrkové účetní operace, fondy příspěvkové organizace, pomocný analytický přehled), příprava podkladů a zpracování měsíční závěrky a roční uzávěrky, dokladové inventury účtů, zpracování daňových přiznání (daň z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty, včetně kontrolního hlášení, silniční daň) a komunikace s úřady, příprava účetních podkladů pro kontrolní orgány, zlepšování a automatizace účetních procesů organizace, účtování dalších oblastí v rámci vzájemného zastupování na účetním oddělení, provádění finanční kontroly, metodická podpora organizačních středisek v oblasti účetnictví

- požadavky: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou, vysokoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou, pracovní zkušenost na pozici hlavní účetní min 3 let v posledních 10 letech, výborná znalost platné účetní a daňové problematiky příspěvkové organizace, uživatelská znalost PC (MS Office, Excel, práce s e-mailovým klientem, internet), aktivní a samostatný přístup k práci, důslednost, spolehlivost, systematické myšlení, komunikativnost, přirozený zájem o nové přístupy a trendy, chuť a odvaha navrhovat a realizovat změny, aktivní zájem o sebevzdělávání a rozvoj osobnosti, zkušenost programu GORDIC GINIS EXPRESS a znalost účetnictví příspěvkové organizace výhodou, bezúhonnost, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s předpokladem prodloužení pracovní smlouvy, vznik pracovního poměru od 1. července 2021, práce v jednosměnném provozu, plný pracovní úv

Kontaktní osoba: Marie Balcárková
Telefon: 602 270 611
Pozice určená pro region: Zlínský kraj