• P
  • Odborný pracovník v účetnictví s RJ

Odborný pracovník v účetnictví s RJ

Zaměstnavatel: IMCoPharma a.s.
Budovatelská 1178

z: 17.2.2021. a: 1.4.2021Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince. Místo výkonu práce Bílovec.
Osobní kontakt každé ÚT od 8.00 hod. do 9:00 hod. na adrese - Budovatelská 1178/35, 743 01 Bílovec,
Náplň práce:
- zpracování účetních dokladů z poboček v zemích SNS
- spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky, komunikace s pobočkami
- kontrola reportů a účetních statistik daných poboček
- poradenství zaměstnancům ve zpracování účetních případů
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- znalost ruského jazyka (rodilý mluvčí)
- praxi ve farmaceutickém průmyslu
- znalost ruské, ukrajinské účetní legislativy
- znalost práce na počítači, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
Nabízíme:
- jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech
- moderní pracovní prostředí a vybavení, služební cesty do zahraničí
- multikulturní pracovní prostředí
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci
- možnost osobního i profesního růstu
- firemní stravování, firemní doprava z Ostravy do Bílovce, stravenky po zkušební době, notebook, telefon, příspěvek na sport/flexipass, firemní akce

Kontakt: Zátopková Kristýna, e-mailem: kristyna.zatopkova@vivesa.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Ruština

Kontaktní osoba: Kristýna Zátopková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj