• P
  • MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Cítíte se v účetnictví jako ryba ve vodě?

V TOM PŘÍPADĚ JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Co Vás čeká na této pozici?
- Příprava mzdových podkladů a zpracování mezd
- Agenda týkající se daně z příjmů fyzických osob
- Komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem
- Příprava podkladů pro reporty managementu
- Správa datové schránky
- Spolupráce s HR oddělením ohledně dokumentace ke vzniku a ukončení pracovního poměru
- Zpracování potvrzení o příjmech, agendy exekucí a insolvencí zaměstnanců
- Správa osobních karet zaměstnanců a personálních dokumentů
- Udržování personálních předpisů vztahujících se ke spravované oblasti v souladu s platnými zákony a potřebami společnosti
- Interní školení a HR poradenství pro zaměstnance.

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
- Komunikativní znalost AJ
- Praxe v oblasti účetnictví minimálně 3 roky
- Znalost zákoníku práce a mzdových i účetních předpisů
- Řidičský průkaz sk. B

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- obědy s příspěvkem zaměstnavatele
- firemní kantýna
- příspěvek na penzijní připojištění
- zlevněné volání
- věrnostní bonusy
- sleva na dovolenou

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Pardubický kraj