• P
  • Účetní specialista

Účetní specialista

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví v mezinárodní společnosti? Domluvíte se skvěle anglicky?

Pak máme pozici přímo pro Vás! Aktuálně hledáme ÚČETNÍ/HO SPECIALISTU.

Náplň práce:
* správa agendy faktur po splatnosti, jejich sledování a vykazování
* monitoring procesu proplácení daných faktur
* správa interního systému
* technická podpora pro další pobočky
* podpora a školení nových uživatelů
aj.

Požadujeme
* VŠ vzdělání
* praxe více než 2 roky v oblasti účetnictví ve větší mezinárodní společnosti
* angličtina na úrovni profesionálního vyjednávání
* znalost práce na PC - MS Office (MS Excel), SAP
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* prozákaznický přístup, samostatnost

* stravenky
* 5 týdnů dovolené
* jazykové kurzy
* penzijní připojištění
* kulturní akce
* parkovací místo v centru města
* flexibilní pracovní doba
* možnost home office (až 2 dny v týdnu)

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Liberecký kraj