• P
  • VEDOUCÍ EKONOMIKY A PROVOZU

VEDOUCÍ EKONOMIKY A PROVOZU

Zaměstnavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Tis u Blatna 2

Místo výkonu práce ZZC - Balkova 2, Tis u Blatna 331 65
Požadavky:
- VŠ, při odpovídající praxi i středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického oboru
- znalost práce na PC, ŘP sk. B s praxí
- zkušenosti se správou majetkových souborů a objektů
- znalost ekonomických a účetních procesů u organizační složky státu (rozpočtová organizace)
- monitoring technického stavu spravovaného majetku (areál ZZC)
- orientaci při přípravě a realizaci veřejných zakázek malého rozsahu
- zkušenosti s vedením kolektivu (cca 30 zaměstnanců oddělení)
- psychickou odolnost, pečlivost, samostatnost a multikulturní toleranci
Náplň práce:
- řídí a kontroluje podřízené zaměstnance oddělení ekonomiky a provozu
- zajišťuje komplexní správu rozsáhlých majetkových souborů, objektů a jejich řízení
- vypracovává návrh na finanční zajištění provozu areálu
- spolupracuje na tvorbě a projednávání rozpočtu
- vyhodnocuje plnění ekonomických ukazatelů
Zaměstnanecké výhody:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Prac. doba: 7:00 - 15:30
- zařazení v 12. platové třídě dle NV 341/2017 Sb.
- 200 hodin dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- fond kulturních a sociálních potřeb, stravenky
- finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea
- zvláštní připlatek za neuropsychickou zátěž
V případě zájmu zašlete profesní životopis na: ireifova@suz.cz

Kontaktní osoba: Reifová
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj