• P 
  • P 
  • ÚČETNÍ 

ÚČETNÍ

Zaměstnavatel: Linaset, a.s.
Československé armády 362

KO: Zdeněk Hellebrand, tel.: 720 729 278 nebo 556 317 444, e-mail: hellebrand@linaset.cz
SŠ vzdělání ekonomického směru, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení pracovního poměru.
Náplň práce, okruh činností: účtování a veškerá evidence v oblasti tuzemských materiálových faktur, účtování a veškerá evidence v oblasti zahraničních faktur, účtování dalších drobných účetních operací, zpracování agendy v oblasti drobného dlouhodobého majetku (účtování transakcí, inventury), zpracování a kontrola podkladů pro INTRASTAT, kontrola správného oběhu zpracovávaných účetních dokladů.
Požadujeme: praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou), znalost účetní legislativy a legislativy v oblasti DPH, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, uživatelskou znalost MS OFFICE, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost, práci na hlavní pracovní poměr, další odborné vzdělávání a profesní rozvoj, příjemné, nové, moderní pracovní prostředí, kolektiv příjemných spolupracovníků.
Zaměstnanecké výhody: profesní růst, odborná školení, odpovídající platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora, možnost výplaty příspěvku na dopravu.

odpovědět
ÚČETNÍ
Kontaktní osoba: Zdeněk Hellebrand
Telefon: 556 317 444
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj