• P
  • Mzdová účetní

Mzdová účetní

Zaměstnavatel: Step TRUTNOV a.s.
Horská 695

MZDOVÁ ÚČETNÍ
Náplň práce:
- mzdová a personální agenda ve mzdovém a účetním programu
- zaevidovaní došlých a vydané faktury tuzemské i zahraniční, pokladny a skladů
- platby faktur pod vedením hlavní účetní,
- statistická hlášení
Požadujeme:
- SŠ nebo vyšší vzdělání ekonomického zaměření
- praxe na dané pozici mzdové a personální účetní nutná
- orientace ve mzdových a účetních předpisech
- anglický jazyk výhodou
- organizační schopnosti
- důslednost, samostatnost
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- práci v dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
- školení a další vzdělávání
- nástup možný ihned
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.00 hodin.

Kontaktní osoba: Zdeňka Nyklíčková
Telefon: 773159998
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj